O nas

Dowiedz się czemu warto skorzystać z naszych usług

“Angielski-ICAO.pl więcej niż Level 4” to profesjonalna szkoła lotniczego języka angielskiego. Specjalizujemy się w przygotowywaniu pilotów oraz kontrolerów ruchu lotniczego do egzaminów potwierdzających biegłość języka angielskiego zgodnie z wymogami ICAO.

Dzięki ponad 10- cio letniemu doświadczeniu w prowadzeniu szkół językowych, a także szkoleń przygotowujących pilotów do egzaminów językowych oraz do pracy w środowisku załogi wieloosobowej oferujemy Państwu najwyższy poziom szkoleń z zakresu angielskiego lotniczego.

Kładziemy nacisk na płynność porozumiewania się w ciągle zmieniającym się środowisku, jakim staje się przestrzeń powietrzna oraz płyta lotniska, gdy wydarzenia przestają być standardowe i sama frazeologia już nie wystarcza do sprawnego zakomunikowania swoich intencji lub żądań, czy też zrozumienia poleceń lub zakazów.

Jeżeli jesteś pilotem/kontrolerem z aktualnym wpisem poziomu biegłości języka angielskiego i uprawnienie dobiega końca lub chciałbyś poprawić swoją ocenę zgłoś się do nas. W angielski-icao.pl potraktujemy Twoje potrzeby indywidualnie – przygotujemy plan nauki i przygotowania do egzaminu, który zapewni Ci sukces na egzaminie
z angielskiego ICAO.

GWARANTUJEMY zdanie egzaminu.

Jeżeli jesteś uczniem pilotem powinieneś wiedzieć, że do wykonywania lotów poza przestrzeń FIR Warszawa oraz do otrzymania licencji zawodowej czy też uprawnienia do lotów wg wskazań przyrządów (IR) musisz wykazać się biegłością języka angielskiego na poziomie minimum ICAO Level 4. Jeżeli marzy Ci się kariera w lotnictwie np. praca w liniach lotniczych to większość pracodawców stawia znacznie wyższe wymagania niż ICAO Level 4.

Zgłoś się do angielski-icao.pl, a ustalimy szczegółowy plan nauki lotniczego języka angielskiego i dopasujemy go do Twoich planów zawodowych.

Nasze szkolenia są kierowane do pilotów zawodowych, kandydatów/uczniów pilotów oraz kontrolerów ruchu lotniczego.

Nasza kadra to najbardziej wykwalifikowani lingwiści oraz piloci liniowi wyedukowani za granicą, między innymi
w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych legitymujący się dyplomami zagranicznych szkół.

Jako piloci zawodowi wiemy doskonale, że języka angielskiego jako pilot zawodowy używamy, na co dzień, jednak egzaminy są bardzo specyficzną formą udowodnienia swoich umiejętności.Dzięki temu,że nasi instruktorzy są pilotami, dobrze znają formę egzaminów ICAO. To daje im możliwość ukierunkowania każdego pilota czy kontrolera lotów w taki sposób, że pozytywne zaliczenie egzaminu ICAO będzie tylko czystą formalnością.